Zabawa choinkowa w Przedszkolu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Zabawa choinkowa w Przedszkolu

Aktualności / Przedszkole 10.01.2019

Zabawa choinkowa w Przedszkolu

 4 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal choinkowy pod hasłem “Kim będę gdy dorosnę”. Tegoroczna zabawa przybliżyła najmłodszym zawody, które mogą wykonywać w przyszłości.

Przedszkolaki od samego rana rozmawiały o tym kto wykonuje różne zawody, jak każdy z nich jest ważny oraz kim same chciałyby zostać w przyszłości. Ich strój tego dnia nawiązywał do zawodu, który ich fascynuje. Dzieci prezentując swoje stroje opowiadały o swojej wymarzonej przyszłej pracy. Wśród przedszkolaków mogliśmy zobaczyć przyszłych piłkarzy, lekarzy, policjantów, wojskowych, kierowców rajdowych, strażaków, budowlańców, a także bankierkę, tancerki, piosenkarkę, kosmetyczkę, malarkę, kucharki oraz wielu aktorów. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach znanych piosenek, zabawa odbyła się w miłej atmosferze, a także dostarczyła przedszkolakom dużo tanća i uśmiechu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać