Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki

Aktualności / Szkoła podstawowa 14.11.2018

Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki

05.11.2018 r.  w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Wiśniczu odbyły się przesłuchania konkursowe XVI edycji Festiwalu „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki”.

W konkursie wystąpiło 76 wykonawców w kategorii solistów i zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych z całego województwa.

Naszą szkołę reprezentowała 16 – osobowa grupa wokalna. Uczniowie wykonując utwór „Dziś idę walczyć mamo”wywalczyli sobie miejsce na podium.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców Jury postanowiło przyznać grupie z Ujanowic miejsce premiowane z udziałem w Koncercie Laureatów.

11.11. 2018r. nasza grupa wystąpiła w uroczystym Koncercie „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki” na zamku w Nowym Wiśniczu. W kategorii grup wokalnych i wokalno-instrumentalnych zdobyliśmy II miejsce. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną.

Serdecznie gratulujemy udanego występu.