XVIII Gminny Konkurs Orograficzny - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XVIII Gminny Konkurs Orograficzny

Aktualności / Szkoła podstawowa 17.05.2022

XVIII Gminny Konkurs Orograficzny

Uczennice klasy 3: Martyna Pytel oraz Martyna Rosiek wzięły udział w XVIII Gminnym Konkursie Ortograficznym.

Dnia 17 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej w Kamionce Małej odbył się  XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografia na wesoło” dla klas II – III. W konkursie wzięły udział wszystkie szkoły naszej gminy. Każdą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Uczniowie zmagali się z 10 zadaniami, wszyscy poradzili sobie znakomicie.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali nauczyciele – opiekunowie uczniów. Na zakończenie odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kamionce Małej panią Wandę Chochlińską i Wójta Gminy Laskowa pana Piotra Stacha.

Gratulujemy naszym uczennicom wysokiego poziomu znajomości ortografii i interpunkcji polskiej!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać