XVII Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XVII Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego

Aktualności / Szkoła podstawowa 09.03.2019

XVII Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego

5 marca uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach wzięli udział w Powiatowym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego. Nim udali się do Gminnego Ośrodka Sportu i Turystyki w Laskowej, musieli udowodnić, że są najlepsi w swojej kategorii na terenie szkoły, dlatego 22 lutego odbyły się etap szkolny. W efekcie, po pokonaniu swoich kolegów i koleżanek, naszą szkołę na konkursie powiatowym reprezentowali: Szymon Nowak, uczeń klasy VI, który wyrecytował utwór pt. „O soli” oraz Katarzyna Grzegorzek z klasy VII z utworem „O miłości”.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać