XIX Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XIX Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.11.2021

XIX Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

29 listopada w MDK w Limanowej odbył się XIX Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni  Patriotycznej. Celem konkursu jest uczenie dzieci i młodzieży miłości do Ojczyzny oraz kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku dla spuścizny narodowej. Tematyka konkursu obejmowała utwory od zakończenia II wojny światowej do końca XX wieku. Naszą szkołę w kategorii pieśń reprezentowała uczennica kl. V Magdalena Woźniak oraz w kategorii poezja Aleksandra Kowalska z kl. V i Klaudia Pławecka z kl. VIII a. Madzia zdobyła I miejsce wykonując pieśń pt: „Mury” J. Kaczmarskiego.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać