XIII Spartakiada Sportowa - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XIII Spartakiada Sportowa

Aktualności / Szkoła podstawowa 05.06.2023

XIII Spartakiada Sportowa

2 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Limanowej już po raz XIII odbyła się Powiatowa Spartakiada Specjalna, której uczestnikami byli nasi uczniowie: Zuzia, Michał, Sebastian, Roma, Ignacy. Przy otwarciu Spartakiady nie mogło zabraknąć tradycyjnej flagi olimpijskiej oraz płonącego znicza, które zostały wniesione przez uczestników wydarzenia. Podczas Spartakiady odbyły się niełatwe konkurencje sportowe, w których chętnie wzięli udział uczestnicy, wykazując niezwykły upór w osiągnięciu celu i zdobyciu cennych punktów. Jednakże tego dnia każdy był zwycięzcą! Po trudnej rywalizacji uczestnicy  otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody. Na koniec wszyscy usiedli do wieeeelkiego stołu, by posilić ciało po dniu zmagań:).

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać