X Konkurs Bezpieczny Internet - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

X Konkurs Bezpieczny Internet

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.01.2020

X Konkurs Bezpieczny Internet

W dniu 23.01.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej odbyła się X edycja Powiatowego Konkursu „Bezpieczny Internet”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej z terenu Powiatu Limanowskiego, a jego celem było propagowanie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, profilaktyka zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży związanych z korzystaniem z Internetu. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Gwiżdż i Natalia Gawron z kl. VIII, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce. Serdecznie gratulujemy!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać