Wyczekiwana wycieczka regionalna - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wyczekiwana wycieczka regionalna

Aktualności / Szkoła podstawowa 18.09.2020

Wyczekiwana wycieczka regionalna

Dnia 16 września 2020 r. w  upalną środę uczniowie najstarszych klas czyli VII a, VII b oraz VIII z naszej szkoły wraz z wychowawcami  poznawali walory przyrodnicze Beskidu Wyspowego czyli własnego regionu.

Chcieliśmy postawić kłam słowom „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie.” Uczniowie wybrali się pieszo na górę Jaworz, potocznie znaną jako Kretówkę. Wiele osób wyszło na ten najwyższy szczyt regionu pierwszy raz. Pogoda była cudowna, więc wszyscy z entuzjazmem wspinali się w górę, by zobaczyć piękne krajobrazy z wieży widokowej. Uczniowie mieli okazję razem spędzić radosne chwile po trudnym czasie izolacji, integrować się, wdrażać do zdrowego wypoczynku, utrzymywać dyscyplinę, samokontrolę. Na długo w pamięci  pozostaną  wspólnie spędzone chwile.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać