Wycieczki klasy 1 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Wycieczki klasy 1

Klasa 1 udała się 17 czerwca na wycieczkę do Hacjendy Alpaka Ubiad k. Nowego Sącza. Dzieci podziwiały egzotyczne zwierzęta, które były na wyciągnięcie ręki.  Towarzyszyła nam świetna zabawa i rozrywka połączona z edukacją. Były przejażdżki na kucyku, spacer ze zwierzętami. Dokarmianie zwierząt.  Obserwowanie zwierząt i ich naturalnych zachowań. Na zakończenie jedliśmy pyszne kiełbaski upieczone na ognisku. Gdy wracaliśmy już w stronę powrotną wstąpiliśmy na pyszne lody w Tęgoborzy.

Natomiast 24 czerwca byliśmy na pieszej wycieczce po okolicy Ujanowic- Zabrze. Udaliśmy się do naszego kolegi Przemka, który nas zaprosił wraz z rodzicami do siebie. Było dużo zabawy, atrakcji, ognisko z kiełbaskami. Jedliśmy pyszne truskawki. Mogliśmy pograć w piłkę, poskakać na trampolinie. Super wycieczka chociaż droga była daleka, daliśmy radę.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać