Wycieczka klas III gimnazjum - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wycieczka klas III gimnazjum

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Wycieczka klas III gimnazjum

W dniu 15 września odbyła się wycieczka klas trzecich gimnazjum.

Najpierw  wyszliśmy  na punkt widokowy na Rozdzielu, skąd podziwialiśmy rozległe widoki na Beskid Wyspowy, Jezioro Rożnowskie i Pogórze Rożnowskie. Następnie przeszliśmy szlakiem turystycznym do rezerwatu przyrody Białowodzka Góra nad Dunajcem.

Udaliśmy się na północny wierzchołek rezerwatu, tzw. Zamczysko. Na północnych stokach podziwialiśmy liczne wychodnie skalne, widok na przewężenie doliny Dunajca również był niesamowity. Kolejnym etapem było zejście szlakiem turystycznym wiodącym przez sosnowy las na parking w Starej Wsi, skąd udaliśmy się na pizzę i lody do Tęgoborzy.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać