Wycieczka do Zatorlandu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wycieczka do Zatorlandu

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.09.2021

Wycieczka do Zatorlandu

Uczniowie klas 1-3 wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Zatorland.

Dnia 29 września uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Zatoru. Droga była długa, ale w końcu dotarli na miejsce. Na początek dzieci udały się do Parku Ruchomych Dinozaurów, tam poznały ich różnorodne gatunki, obserwowały ruchy i słuchały ich odgłosów, przechodziły przez most mgły oraz zobaczyły wypadek samochodowy. Po zwiedzeniu parku uczniowie oglądali film w kinie 5d, który zaprezentował im pojawienia się dinozaurów na świecie, jak również ich życie, aż do momentu wyginięcia.

Kolejną atrakcją był Park Mitologii, dzieci ćwiczyły tam swoją sprawność ruchową w parku linowym oraz poznały historię bogów podczas rejsu tramwajem wodnym. Następnie zjadły pyszny obiad i odpoczęły przed kolejnymi rozrywkami. Nie zabrakło również zabawy w lunaparku, uczniowie mogli skorzystać z wszystkich dostępnych atrakcji wielokrotnie. Po szalonej zabawie na zakończenie zwiedzili Park Owadów i dom do góry nogami.

Wycieczka była niesamowitą przygodą pełną uśmiechu i zabawy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać