Wycieczka do "Wiśniowego Gaju" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Wycieczka do „Wiśniowego Gaju”

Aktualności / Przedszkole 20.06.2018

Wycieczka do „Wiśniowego Gaju”

20 czerwca 2018r. dzieci z grupy II i III wybrały się na pieszą wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Wiśniowy Gaj” w Kobyłczynie.

Po przybyciu na miejsce przywitała nas miło gospodyni- pani Irena Szewczyk, jednocześnie zapraszając na pyszne śniadanie. Po posiłku przedszkolaki mogły poznać tajniki powstawania białego sera, same również wzięły w tym czynny udział. Nie obyło się też bez wspaniałej zabawy na podwórku. Dzieci mogły skorzystać z wielkiego placu zabaw oraz boiska do gry w piłkę nożną. Sympatycy zwierząt mogli pogłaskać puchate króliczki i wesołą kozę. Po zabawach przedszkolaki mogły nabrać sił odpoczywając w altanie i pałaszując pyszne kiełbaski.

Do przedszkola dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone z wycieczki.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać