Wycieczka do Wioski Indiańskie - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Przedszkole / Aktualności

Wycieczka do Wioski Indiańskie

Przedszkole / Aktualności 21.06.2019

Wycieczka do Wioski Indiańskie

 

W dniu 08 czerwca 2019r. dzieci z grupy Krasnoludków oraz Mądrych Sówek odbyły wspaniałą i pełną przygód wycieczkę autokarową do „Wioski Indiańskiej” położonej w miejscowości Pogorzany koło Szczyrzyca.

Wyjazd udał się znakomicie. Mieliśmy piękną, słoneczną pogodę i bardzo dobre humory. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji, m. in.: oglądanie namiotów – tipi, opowieści o eksponatach przedstawiających kulturę Indian z Wielkich Równin Ameryki Północnej, legendy indiańskie, opowieści przy indiańskim grobie oraz liczne zabawy ruchowe.

Na pamiątkę dzieci zabrały do swoich domów, własnoręcznie wykonane talizmany, które miały im przypominać tę wspaniałą, czerwcową przygodę.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać