Wycieczka do Krynicy - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wycieczka do Krynicy

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.03.2022

Wycieczka do Krynicy

We wtorek 15 marca 2022r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce do Krynicy.

Pierwszym punktem było lodowisko, na którym nasi uczniowie doskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie, natomiast po wyczerpujących dwóch godzinach aktywnego wypoczynku, udaliśmy się w kierunku pierwszej w Polsce wieży widokowej ze ścieżką w koronach drzew, o unikatowej drewnianej konstrukcji

Na szczyt wyjechaliśmy kolejką, by potem pośród przepięknych lasów pasma Jaworzyny Krynickiej udać się na 49,5 metrowa wieżę, która jest jednocześnie ponad kilometrową ścieżką przyrodniczo-edukacyjną,  zapewniającą nie tylko przepiękne widoki, ale również relaks i odprężenie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać