Witamy w MegaMisji! - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Szkoła podstawowa / Aktualności

Witamy w MegaMisji!

Szkoła podstawowa / Aktualności 10.09.2021

Witamy w MegaMisji!

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z programem MegaMisja!

Nasza klasa ma już swojego bohatera – jego imię to Stefan. Jest bardzo zabawny i miły. Za nami już pierwsze zadanie w ramach realizacji programu MegaMisja.

Nauczyliśmy się, jak korzystać z informacji zawartych na stronach internetowych, poszukiwaliśmy innych źródeł informacji, bo przecież w naszej bibliotece jest mnóstwo ciekawych książek. To było niezwykłe zadanie, które pozwoliło nam pogłębić naszą wiedzę na temat…żółwia. Nie jest wcale prostą sprawą mieć zwierzątko w domu. Teraz już wiemy, że jest to duża odpowiedzialność. Wymaga to od nas zaangażowania, poświęcenia swojego wolnego czasu oraz troski. Przygotowaliśmy plakaty informujące o tym jaką wiedzę trzeba posiadać, zanim zakupimy swojego „pupila”.

To była bardzo ciekawa lekcja.

Uczniowie klasy 3 wraz z opiekunami: panią Moniką i panią Magdą.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać