Witajcie w naszej bajce! - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Witajcie w naszej bajce!

Aktualności / Szkoła podstawowa 26.02.2022

Witajcie w naszej bajce!

Zaproszeniem Witajcie w naszej bajce! uczniowie kl. IV powitali wszystkich czytelników klas 0-VI na inscenizacji pt.: ”Stan chorobowy” – NCT, czyli nieczytelnictwo.

Bohaterowie popularnych bajek przybyli do doktora PAJ-CHI-WO po radę na tę chorobę i otrzymali diagnozę. Uratować stan czytelnictwa mogą tylko dzieci! Swoim przedstawieniem aktorzy chcieli przypomnieć uczniom naszej szkoły o korzyściach płynących z czytania: rozwoju wyobraźni, bogaceniu słownictwa. A WIĘC CZYTAJMY WSZYSCY! MALI I DUZI! Niech spotkanie z książką będzie dla nas miłą przygodą i przeżyciem ciekawych emocji.
Książki radość dają tym, co je czytają!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać