Wigilia w przedszkolu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Wigilia w przedszkolu

Aktualności / Przedszkole 17.01.2020

Wigilia w przedszkolu

Oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii.

Dzieci wraz z opiekunami zebrały się w jednej sali. Dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i radosnych Świąt. Po życzeniach wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołów, na których nie brakowało świątecznych przysmaków. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania. Płonące lampki choinkowe wpłynęły na uroczysty, świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności.

Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać