Wigilia w naszej szkole - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wigilia w naszej szkole

Aktualności / Szkoła podstawowa 17.12.2021

Wigilia w naszej szkole

W piątek 17 grudnia uczniowie wzięli udział w wigilii klasowej.

Po zjedzeniu świątecznej rybki wszyscy spotkali się w swoich salach z wychowawcami, by połamać się opłatkiem oraz złożyć sobie życzenia. Po życzeniach nastąpił czas na klasowe kolędowanie, jedzenie świątecznych pierniczków i mandarynek, bez których klasowe ucztowanie nie mogło się obejść. Świąteczną atmosferę potęgowały pięknie ustrojone choinki oraz udekorowane kolorowymi lampkami sale, nad którymi uczniowie pieczołowicie samodzielnie pracowali.

To był czas pełen radości i wspaniałych chwil spędzonych wspólnie z rówieśnikami i wychowawcami.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać