Wigilia Bożego Narodzenia w przedszkolu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Wigilia Bożego Narodzenia w przedszkolu

Aktualności / Przedszkole 01.01.2019

Wigilia Bożego Narodzenia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go bardzo uroczyście.

Nasza przedszkolna wigilia odbyła się w piątek 21 grudnia. Od rana wszystkie grupy spędzały czas wspólnie śpiewając kolędy oraz oglądając jasełka przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej wraz z naszymi kolegami i koleżankami z przedszkola. Przed wpólnym posiłkiem dzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Nasze spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy wigilijnym stole.

Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać