Wielkie sprzątanie Ujanowic - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Wielkie sprzątanie Ujanowic

Aktualności / Szkoła podstawowa 13.10.2022

Wielkie sprzątanie Ujanowic

Wtorkowe popołudnie uczniowie naszej szkoły  postanowili poświęcić swojej „ małej ojczyźnie”. Aby wspólnie zatroszczyć się o swoją miejscowość tłumnie wzięli udział w akcji # Sprzątamy dla Polski # Sprzątamy dla Sądecczyzny. Dzieci i  młodzież szkolna ruszyła wzdłuż ulic, dróg i placów aby pozbierać to, co zostawili tam inni. Puszki po piwie, szklane butelki i opakowania z „Maka” – to straszydła, które najczęściej zbierali.

Akcję wsparła Fundacja Horyzont360 dostarczając worki, rękawiczki oraz zdrowy poczęstunek dla uczestników.

Zobaczcie fotorelację.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać