Walentynki - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

14 lutego to miły dzień dla każdego z nas, dzień uśmiechów, ciepłych słów i gestów, po prostu Dzień Zakochanych. Wielu ludzi wysyła sobie wówczas kartki walentynkowe, by okazać drugiej osobie swą miłość lub przyjaźń. Święto obchodzone jest w wielu krajach na świecie, również w Polsce, a więc i w naszej szkole. Jak świętowaliśmy? Tydzień przed Walentynkami Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż serduszek i kartek walentynkowych. Dzięki działającej w szkole „Poczcie Walentynkowej”, każdy miał możliwość przesłania życzeń lub upominku bliskiej sercu osobie. 14 lutego w czasie dyskoteki walentynkowej uczennice z klasy VIII wcieliły się w role walentynkowych listonoszek i przekazywały kartki z życzeniami do adresatów. W czasie dyskoteki wszyscy uczniowie wspaniale się bawili we wspólnym towarzystwie i przy dobrej muzyce.
Wszystkiego dobrego nie tylko w Dniu Świętego Walentego !!! Samorząd Uczniowski