Międzyprzedszkolny Konkursu Kolęd i Pastorałek - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Międzyprzedszkolny Konkursu Kolęd i Pastorałek

Aktualności / Przedszkole 01.01.2019

Międzyprzedszkolny Konkursu Kolęd i Pastorałek

Dnia 18 grudnia 2018 grupy kolędnicze z naszego przedszkola wzięły udział w VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK pod hasłem: „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś…”

Przedszkolaki stanęły przed nie lada wyzwaniem oraz sporą konkurencją, bowiem do VI edycji konkursu zgłosiło się 756 uczestników z 33 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu powiatu limanowskiego.

Nasze przedszkole zaprezentowało się w trzech kategoriach:

• Zespół – dzieci młodze (3-4 latki), w której wystąpiły dzieci z grupy “Pszczółki”, przygotowane przez Panią Zuzannę Rosiek. Zespół nosił nazwę “Gwiazdki z Ujanowic”. Przygotował on pastorałkę “Była noc”.
  • Soliści – dzieci młodsze (3-4 latki), w której reprezentowała nas Zofia Florek z grupy “Motylki” śpiewając „A to komu aniołkowie” przygotowana przez Panią Monikę Kuśnierz – Ruchała.
  • Zespół – dzieci starsze (5 latki) “Weseli Kolędnicy z Ujanowic” przygotowane przez Panią Annę Florek oraz Panią Annę Stach zaśpiewały
    „Pastorałka od serca do ucha”.

Wszyscy nasi kolędnicy zajęli IV miejsce w swoich kategoriach. Każdemu z nich ogromnie gratulujemy.