V Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezusowi w Przedszkolach Dziś - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Przedszkole / Aktualności

Przedszkole / Aktualności 10.05.2018

20 grudnia odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore gwiazda Jezusowi w Przedszkolach Dziś”.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy II: Julia Piechnik, Martynka Rosiek, Gabrysia Rosiek, Kuba Grzegorzek i Mateusz Bukowiec które wraz ze swoją wychowcwczynią przygotowały pastorałkę „Pastuszkowie bracia mili”, zdobywając IV miejsce. Młodszą grupę wiekową reprezentowała Zosia Florek z pastorałką „Bosy pastuszek” i rówież zdobyła IV miejsce.

Bardzo cieszymy się z udanego występu. Gratulujemy!