Uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.10.2019

Uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej

Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie
na ucznia.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 23 października 2019 r.
Dzieci prezentowały swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym. Następnie składały przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczyli w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami tańca, śpiewu i recytacji. Występ dzieci spotkał się
z bardzo ciepłym przyjęciem.

Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń. W tym szczególnym dniu towarzyszyli starsi koledzy z klas 2-3, którzy to przygotowali upominki oraz krótki występ dla pierwszoklasistów. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać