Uczniowie nagrodzeni w XVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim i Literackim im. Ks. Kan. Józefa Jamroza Kapłana - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Uczniowie nagrodzeni w XVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim i Literackim im. Ks. Kan. Józefa Jamroza Kapłana

Aktualności / Szkoła podstawowa 05.11.2018

Uczniowie nagrodzeni w XVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim i Literackim im. Ks. Kan. Józefa Jamroza Kapłana

28 października o godz. 14.00 w Mszanie Dolnej odbyła się uroczysta gala rozdania nagród uczestnikom i laureatom XVI edycji konkursu „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej oraz ostatni rocznik gimnazjum. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza lub opowiadania, które będą nawiązywały do wartości, jakimi każdy człowiek powinien kierować się w życiu codziennym. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą wrażliwością i lekkim piórem, co przełożyło się na wyniki konkursu. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnej edycji.
I miejsce (kl. IV-VI): Faustyna Pajor, Magdalena Surdziel, Klaudia Pławecka, Alicja Król, Adrian Drożdż, Dominik Bukowiec, Justyna Augustyn, Szymon Nowak, Patryk Durda, Zuzanna Joniec, Żaneta Filipek, Marcin Filipek,
I miejsce (kl. VII, VIII, III gimnazjum): Duda Dominik, Duda Amelia, Jonik Zuzanna, Pajor Beata, Kinga Stach, Natalia Zelek, Jolanta Garbacz, Agnieszka Zelek, Julia Bukowiec.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnej edycji.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać