Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS 2022 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS 2022

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.04.2022

Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS 2022

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie.

Wypoczynek dzieci łączony jest Placówka Terenowa KRUS w Limanowej pragnie poinformować o bezpłatnych turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci w okresie wakacyjnym. Turnus trwa trzy tygodnie. Wyjechać mogą dzieci urodzone w latach 2007-2015, mające przynajmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego ubezpieczonego w KRUS. Wszystkie pozostałe pytania proszę kierować pod numer telefonu 18 337 24 18 wew. 114 – Bukowiec Kazimierz, Janusz Zelek

turnusy dla dzieci 2022.pdf

turnusy dla dzieci 2022_-_zalaczniki.pdf

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać