Święto Rodziny - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Święto Rodziny

W poniedziałek 05 czerwca 2017 r. o godzinie 16.00 Pani dyrektor mgr Elżbieta Sabik, nauczyciele wraz z  uczniami klas 0 – III powitali rodziców zebranych na II Święcie Rodziny.

W trakcie święta dzieci  przygotowały wspaniałe przedstawienie, zaśpiewały rodzicom wzruszające piosenki. Dziękując  mamom i tatom za trud wychowania, wręczyli upominki. Następnie dla gości i młodych aktorów wystąpił Teatr Lalkowy ” Bajka” z Tarnowa, przygotowując przedstawienie pt. ” Gucio Zaczarowany”. Dzieci i dorośli uczestniczyli w rozmaitych konkursach m. in. Familiada, Balonówka, Jaka to melodia. Oprócz tego przygotowano ” Malowanie twarzy”. Dzieci mogły dostać balonikowe zwierzątka.

Dzieci mogły spędzić ze swoimi rodzicami kilka godzin,  pełnych  zabawy i wrażeń. Oczywiście tak wspaniałe święto nie odbyłoby się bez sponsorów. Szczególnie chcielibyśmy podziękować:

• Firmie „Ekopromet”. Wojciechowi Wojtas
  • Firmie ” Saltrans” Józefowi Salabura
  • Aptece „Nowa”.
  • Sklepu  ” Lewiatan”
  • Gospodarstwu sadowniczemu ” Sady Wincenta’.
  • Firmie „Nsfol”
  • Sklepu „Groszek”. Państwu Jolancie i Grzegorzowi Nowak
  • Pani Małgorzacie Dudek
  • Firmie „Sigma”. Januszowi Nowogórskiemu
  • Piekarni & Cukierni ” Tęgoborze”.
  • Pani Jadwidze Garbacz
  • Piekarni Pajor – Ewie i Piotrowi Pajor