Święto Pieczonego Ziemniaka. - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Święto Pieczonego Ziemniaka.

Aktualności / Szkoła podstawowa 26.09.2019

Święto Pieczonego Ziemniaka.

24 września 2019 uczniowie klas I – III naszej szkoły obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka.

W tym roku wszystkie dzieci wraz z nauczycielami udały się do Agroturystyki „Wiśniowy Gaj” na Kobyłczynę do pani Ireny Szewczyk.  Na dzieci podczas jesiennej wycieczki  czekały liczne atrakcje: wspólne śpiewanie piosenek biwakowych, zabawy na świeżym powietrzu , rozpalanie ogniska.  Sprawiło to nie lada frajdę.

Jak na święto przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Pobyt na świeżym powietrzu pobudził apetyt. Wszyscy mogli spróbować pysznych, pieczonych ziemniaków. Smakowały wybornie! Nikt, by się nie spodziewał, że tyle radości sprawi dzieciom tradycyjny ziemniak.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać