Sukces Martyny Filipek w XII Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnego „Zdrowie to Twój Skarb” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Sukces Martyny Filipek w XII Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnego „Zdrowie to Twój Skarb”

Aktualności / Szkoła podstawowa 16.04.2019

Sukces Martyny Filipek w XII Międzyszkolnym Konkursie Prozdrowotnego „Zdrowie to Twój Skarb”

„Kocham życie – dbam o zdrowie” – pod takim hasłem 5 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Prozdrowotnego „Zdrowie to Twój Skarb”.

W konkursie udział wzięła młodzież z 15 szkół podstawowych i gimnazjów oraz 6 szkół ponadgimnazjalnych powiatu limanowskiego. Honorowy Patronat nad konkursem objął Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski.
Zadaniem konkursowym gimnazjalistów i uczniów klas ósmych szkoły podstawowej było przygotowanie plakatów popularyzujących aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Prace plastyczne zgłoszone do konkursu oceniało Jury w składzie: pani Anna Golonka – przewodnicząca, pani Jolanta Zapała, pani Alicja Cichorz, pan Stanisław Dębski, pan Tadeusz Pietryga. Martyna Filipek z klasy IIIb gimnazjum zajęła w tym konkursie II miejsce

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać