Sprintem do maratonu - IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Sprintem do maratonu – IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Aktualności / Przedszkole 14.05.2018

Sprintem do maratonu – IV Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Dnia 14 maja przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział w IV OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”, którego organizatorem jest miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Jest to projekt zachęcający nauczycieli do przeprowadzenia imprezy biegowej w przedszkolu. Celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Przed biegiem odbyła się oczywiście rozgrzewka. Następnie zaczynając od najmłodszych dzieci rozpoczęto bieg na specjalnie przygotowanej trasie, starając się jak najszybciej dobiec do mety. W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia.

Nasze dzielne przedszkolaki przebiegły w sumie aż 6700 metrów!!! Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów.

Gratulujemy 67 wspaniałym biegaczom!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać