Spotkanie z policjantem w przedszkolu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Spotkanie z policjantem w przedszkolu

Aktualności / Przedszkole 21.09.2018

Spotkanie z policjantem w przedszkolu

19 września 2018 roku do przedszkola z wizytą przybył policjant, st. sierż. Dariusz Ciba z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Pan policjant spotkał się z przedszkolakami wszystkich grup wiekowych: Pszczółki, Motylki, Krasnoludki i Mądre Sówki. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Bardzo dziękujemy panu st. sierż. D. Ciba za wspaniałe spotkanie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać