Spotkanie z iluzjonistą klas 1-8 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Spotkanie z iluzjonistą klas 1-8

Aktualności / Szkoła podstawowa 07.04.2022

Spotkanie z iluzjonistą klas 1-8

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy iluzjonistę.

To było niezwykłe spotkanie. Iluzjonista, który odwiedził naszą szkołę przeniósł uczniów w świat magii, dobrej zabawy i wspaniałego humoru. Uczniowie obserwowali każdy ruchy iluzjonisty z zaciekawieniem i koncentracją, aby nauczyć się chociaż jednej sztuczki. Aktywnie uczestniczyli w pokazie poprzez wcielanie się w rolę asystenta z ogromnym zaangażowaniem. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 w nagrodę za czynny udział otrzymały balonowe zwierzątka oraz inne ciekawe przedmioty.

Spotkanie z naszym gościem bardzo się wszystkim podobało. Dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych wrażeń o czym świadczyły uśmiechy na twarzach i gromkie brawa.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać