Spotkanie z asp. szt. Robertem Bretnerem - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Spotkanie z asp. szt. Robertem Bretnerem

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Spotkanie z asp. szt. Robertem Bretnerem

20 października 2017 roku odbyło się spotkanie z Panem asp. szt. Robertem Bretnerem. Wykład był skierowany do uczniów klas gimnazjalnych.

Tematem spotkania była profilaktyka uzależnień w tym głównie uzależnień od środków psychoaktywnych. Asp. szt. Robert Bretner w przeszłości był funkcjonariuszem Centralnego Biura Śledczego, konsultantem MSWiA oraz delegatem do Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej w Brukseli. Poza tym współpracował m.in. z przedstawicielami Interpolu i Europolu.

Pan Robert Bretner od 25 lat zajmuje się problematyką uzależnień wśród młodzieży. Obecnie pracuje w Wydziale Prewencji Kryminalnej Komendy Wojewódzkiej w Krakowie. Jest organizatorem i koordynatorem licznych przedsięwzięć  z obszaru przeciwdziałania narkomanii.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać