Spotkanie Wigilijne - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Spotkanie Wigilijne

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Spotkanie Wigilijne

Dnia 13.12.2017 roku w naszej szkole odbyło się „Spotkanie Wigilijne” dla uczniów z niepełnosprawnością z naszej gminy.

Mieliśmy okazję gościć dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej, Szkoły Podstawowej w Żmiącej, Szkoły Podstawowej w Jaworznej. Nasze spotkanie zaszczyciło 15 uczniów i 7 opiekunów. Dzieci miały możliwość zobaczyć Jasełka przygotowane przez uczniów klasy I i II oraz panie: A. Chełmecką i M. Matras. Następnie uczniowie wykonali: świeczniki, bałwanki oraz stroili pierniki.

Przy śpiewie kolęd połamaliśmy się opłatkiem życząc sobie dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, a następnie usiedliśmy do wspólnego świątecznego obiadu. Po wspólnej Wigilii uczniowie kolędowali i bawili się z wolontariuszami.

Było to niezwykłe spotkanie, pełne wzruszeń, ciepłych słów i dobrych życzeń. Czekamy na Was już za rok. Organizatorzy: Monika Matras i Magdalena Czachurska – Bieda.