Spotkanie wigilijne - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Spotkanie wigilijne

Aktualności / Szkoła podstawowa 09.01.2019

Spotkanie wigilijne

Dnia 13.12.2018 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyło się Integracyjne Spotkanie Wigilijne. Udział w nim wzięli uczniowie z Gminy Laskowa.

Przy kolędach granych na skrzypcach uczestnicy wykonali ozdoby choinkowe: bombki, a także kolorowe świeczniki. Następnie  uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki przygotowali dla naszych gości piękne Jasełka. Mali aktorzy muzyką i tańcem przywitali narodzone Dzieciątko.

Po wspólnym kolędowaniu przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń oraz wspólny obiad wigilijny. Wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty, które czekały na nich pod choinką.

Spotkanie przygotowały: Monika Matras, Magdalena Czachurska-Bieda, Agnieszka Chełmecka oraz  szkolny wolontariat.