Ślubowanie - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Dzieci z klasy pierwszej stały się pełnoprawnymi uczniami.

Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się powitaniem przez Samorząd Uczniowski zaproszonych gości. Następnie pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne oraz wypili przygotowany przez rodziców napój mądrości i odwagi. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem spotkania było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani Dyrektor Wiesława Szarek. Uczniowie poprzez odbicie palca potwierdzili swoje przyrzeczenia. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach. Po złożeniu ślubowania przedstawiciele klasy drugiej i trzeciej powitali pierwszoklasistów w społeczności szkolnej, zapewniając, że mogą liczyć na ich pomoc i wsparcie w każdej sytuacji oraz obdarowali uczniów drobnymi upominkami.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła wszystkim uczniom pamiątkowe dyplomy oraz upominki od wychowawcy – pani Barbary Krzyżak, następnie pierwszoklasiści otrzymali prezenty od rodziców, a także słodkości od pani Dyrektor Wiesławy Szarek oraz pani Wicedyrektor Magdaleny Filipek.

Do grona społeczności szkolnej wstąpili: Baczyńska Julia, Chełmecka Marta, Chełmecki Dawid, Chochliński Paweł, Florek Zofia, Gołąb Ksawery, Grzegorzek Wiktoria, Kocoń Ludwik, Kołodziej Szymon, Oleksy Joanna, Orzeł Igor, Orzeł Tomasz, Pajor Karol, Rosiek Adrian, Salamon Filip, Stach Paulina, Staszak Lena, Uryga Amelia.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów!

Zapraszamy go galerii zdjęć.