Rodzice dla Przedszkolaków – spotkanie z Szefem Kuchni - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Rodzice dla Przedszkolaków – spotkanie z Szefem Kuchni

Aktualności / Przedszkole 07.04.2019

Rodzice dla Przedszkolaków – spotkanie z Szefem Kuchni

02.04 grupę „Pszczółki” odwiedził Szef kuchni — tata Davidka.

Pan kucharz razem z przedszkolakami odwiedził kuchnię, w której przyrządził nie lada smakołyki.

Opowiedział nam o pracy w restauracji oraz o kuchni z różnych regionów świata. Pszczółki mogły zobaczyć jak profesjonalista zachowuje się w kuchni, ale również same przyrządzić coś smacznego.

Tego dnia najmłodsza grupa spróbowała sajgonek- dania z Azji Południowo-Wschodniej oraz pysznych francuskich ciasteczek- makaroników, przyrządzonych przez swojego gościa. Maluszki również mogły spróbować swoich sił, ponieważ dzięki Panu Tomaszowi samodzielnie sporządziły smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe.

Panu Tomaszowi bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją wiedzą i talentem kulinarnym, wspaniały pokaz, przepyszne dania oraz poświęcony czas.