Rodzice dla Przedszkolaków - spotkanie z Panem Policjantem - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Rodzice dla Przedszkolaków – spotkanie z Panem Policjantem

Aktualności / Przedszkole 31.03.2019

Rodzice dla Przedszkolaków – spotkanie z Panem Policjantem

28.03 nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant — tata Michała i Mateusza wraz z kolegą z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Głównym tematem spotkania było przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa względem nieznajomych oraz przypomnienie numerów alarmowych. Panowie zaprezentowali zasady, które dzieci muszą zapamiętać. Każdą z nich przedstawili w sposób przystępny dla przedszkolaków, odnosząc się do znanych bajek i baśni.

Panowie opowiedzieli również o swojej pracy, pokazali dzieciom przedmioty związane z pracą w policji jak np. radiostacja, tarcza czy kask. Największą atrakcją okazało się oglądanie radiowozu. Przedszkolaki mogły wejść do środka, a panowie włączyli głośny sygnał policyjny, który na wszystkich zrobił ogromne wrażenie.

Panom Policjantom bardzo dziękujemy za wspaniałą pogadankę i pokaz oraz za poświęcony czas.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać