REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025  - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Aktualności / Szkoła podstawowa 31.01.2024

REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach informuje, że dzieci przyjmowane są do klasy I z urzędu jeśli mieszkają w obwodzie szkoły (tj. Ujanowice, Kobyłczyna bez osiedla Kaleń oraz Tokarzówka, Strzeszyce- osiedle Łęg oraz Za rzeką, Żmiąca- osiedle Łęg, Sechna- osiedle Zabrze) – na podstawie zgłoszenia rodziców, wypełniając Kartę zgłoszenia dziecka.

Rekrutacja obejmuje tylko te dzieci, których rodzice wybiorą szkołę dla dziecka poza obwodem (Rodzic wypełnia Wniosek o przyjęcie do klasy I jeśli dziecko nie mieszka w w/w obwodzie szkoły).

Prosimy o pobranie odpowiednich dokumentów ze strony internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach (zsujanowice.edu.pl) i złożenie ich w sekretariacie w terminie
od 12 do 29 lutego 2024 r

Potwierdzenie woli przyjęcia składa się w sekretariacie w dn. 25 marca do 4 kwietnia 2024 r.

Zarządzenie Wójta Gminy Laskowa

Potwierdzenie woli przyjęcia