Program ochrony powietrza - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Program ochrony powietrza

Aktualności / Przedszkole 08.09.2018

Program ochrony powietrza

W nadchodzącym sezonie smogowym dzieci z 1 691 żłobków, przedszkoli i klubów dziecięcych z Małopolski będą mogły oddychać powietrzem wolnym od zanieczyszczeń.

To dzięki akcji edukacyjnej Marszałka Województwa Małopolskiego i oczyszczaczom powietrza. W ramach projektu zintegrowanego LIFE pn „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej Gmina Laskowa otrzymała oczyszczacze powietrza dla przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Laskowej oraz dla przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ujanowicach.
https://powietrze.malopolska.pl/aktualnosci/sezon-smogowy-juz-nie-straszny-dzieci-odetchna-czystym-powietrzem/

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać