Pożegnanie Pani Dyrektor Elżbiety Sabik oraz Pani Teresy Sobol - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Pożegnanie Pani Dyrektor Elżbiety Sabik oraz Pani Teresy Sobol

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.06.2021

Pożegnanie Pani Dyrektor Elżbiety Sabik oraz Pani Teresy Sobol

Chwile są jak motyle.. piękne i ulotne”

– pożegnanie Pani Dyrektor Elżbiety Sabik oraz Pani Teresy Sobol

22 czerwca 2021r. społeczność uczniowska wraz z gronem pedagogicznym oraz obsługą Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach przygotowali uroczystość, podczas której podziękowali wieloletniej Dyrektor szkoły – mgr Elżbiecie Sabik oraz nauczycielce wychowania fizycznego – mgr Teresie Sobol za pracę połączoną z pasją w związku z planami przejścia na emeryturę obu Pań.

Uroczystość rozpoczęła pani wicedyrektor mgr Wiesława Szarek, która powitała zaproszonych gości: ks. proboszcza Wiesława Dzięgiela, Wójta Gminy Laskowa Piotra Stacha, sekretarza gminy Jana Orła, kierownika GZOSiP Bożenę Chełmecką, dyrektorów i zastępców szkół oraz Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Podczas akademii podkreślono, że obie Panie były jak motyle – piękne, lekkie, wrażliwe i delikatne. Zawsze służyły pomocą, a szkołę traktowały jak drugi dom. Wysiłek, jaki włożyły w swoją pracę przyniósł wiele sukcesów – rozbudowa i remonty, wiele pomocy dydaktycznych oraz sukcesy sportowe.

Uczniowie podkreślili także, że Pani Dyrektor oraz Pani Teresa potrafiły z wielką empatią, wyczuciem i taktem rozmawiać z innymi, rozwiązywać problemy, dawać nadzieję, otuchę, inspirować, stawiać sobie niełatwe cele i je realizować oraz osiągać wysokie wyniki, odnosić sukcesy, które dodawały skrzydeł i utwierdzały w przekonaniu, że to, co robiliśmy i osiągaliśmy pod Ich kierunkiem, było ważne, potrzebne i budujące.

Słowa podziękowania wyrazili uczniowie wszystkich grup wiekowych, a całą uroczystość wzbogacił występ szkolnego chóru.

Do słów wdzięczności dołączyli zaproszeni goście, którzy z serca podziękowali za wieloletnią współpracę z Panią Dyrektor Elżbietą Sabik oraz Panią Teresą.

Również my – grono pedagogiczne oraz pracownicy obsługi i administracji dziękujemy za wiele lat wspólnej pracy i mamy nadzieję, że często będą Panie gościć w naszej szkole, gdyż wszyscy będziemy tutaj czekać z otwartym sercem i uśmiechem!

Przyjmijcie od nas mały prezent
– słońce, które pięknie świeci

podpisane mym uśmiechem
Chcielibyśmy Wam dać wszystkie róże,

wszystkie kwiaty tego świata…

A kochać to móc dawać
By Wasz uśmiech był kwitnący
dajemy Wam wszystkie wschody i zachody słońca…
Białe lilie i motyle, nasze słowa, każdą chwilę…

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać