Powiatowy Konkurs Twórczośći ks. Jana Twardowskiego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Powiatowy Konkurs Twórczośći ks. Jana Twardowskiego

Aktualności / Szkoła podstawowa 01.05.2018

Powiatowy Konkurs Twórczośći ks. Jana Twardowskiego

15. marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej odbył się XV Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi…”.

Pomysłodawczyniami i organizatorami tej imprezy są Pani mgr Katarzyna Banaś i Pani mgr Małgorzata Oleksy, wspiera je Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej Pani Monika Miś, a także –  tak jak w latach ubiegłych Dyrektor GminnegoOśrodka Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej Pan Zdzisław Pajor. W organizacji całej imprezy pomagała również młodzież z kółka dziennikarskiego „Kleksiarze”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Jan Puchała.

Udział wzięły dwie uczennice naszej szkoły: Małgorzata Gołąb z kl. VI, która  zajęła I miejsce  i  Gabriela Filipek z kl. II a gimnazjum zdobyła II miejsce. Obie uczennice wyróżniły się piękną recytacją, oryginalną interpretacją poezji ks.  Jana Twardowskiego. Gratulujemy sukcesu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać