Powiatowy Konkurs „Najciekawsza Konstrukcja Geometryczna” i „Wiersz Matematyczny”. - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Aktualności / Szkoła podstawowa 12.12.2018

W dniu 7.12.2018 r. w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”, ul. Piłsudskiego 20 w  Limanowej  miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursów na najciekawszą konstrukcję geometryczną  i na wiersz o tematyce matematycznej.

Na konkurs na „Najciekawszą konstrukcje geometryczną” zostały złożone 32 prace. Z naszej szkoły do tego konkursu przystąpiło 6 osób, a oto wyniki:

I miejsce :   Martyna Filipek
VI miejsce:  Patrycja Orzeł
wyróżnienie: Natalia Augustyn, Julia Gołąb

Na konkurs na wiersz matematyczny  zostało złożonych 14 prac. Naszą szkołę reprezentował tylko jeden uczeń był to Dominik Duda, który zdobył VI miejsce.

Rozwiązanie konkursów zostało połączone z wręczeniem dyplomów, nagród i wyróżnień dla najlepszych uczestników konkursu.