Poszukiwanie wiosny przez uczniów klas 1-3 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Poszukiwanie wiosny przez uczniów klas 1-3

Aktualności / Szkoła podstawowa 23.03.2022

Poszukiwanie wiosny przez uczniów klas 1-3

Wiosna już zagościła w naszej okolicy

Dzieci wraz z nadejściem wiosny postanowiły wybrać się na jej poszukiwania. Podczas wyjścia na plac zabaw mogły posłuchać wiosennych odgłosów oraz nacieszyć się ciepłym słońcem. Zauważyły również, że mieszkańcy naszej miejscowości zaczęli wykonywać wiosenne porządki koło domów oraz w ogrodach. Nasi uczniowie również postanowili założyć własne hodowle roślin, w domu zasadzili kwiaty o które zobowiązali się dbać i troszczyć. Obiecali nam również, że pomogą w wiosennych porządkach w swoich domach.

Bardzo cieszymy się, że uczniowie są zadowoleni z nadejścia wiosny i dzięki niej mają wiele energii i siły do podejmowania nowych działań.

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać