Pokaz iluzjonisty - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Pokaz iluzjonisty

Aktualności / Przedszkole 19.12.2019

Pokaz iluzjonisty

Dzień 26 października okazał się „magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat.

Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. Największe wrażenie na dzieciach wywołała sztuczka, w której  ich starszy kolega lewitował. Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach.

Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach!

Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!