Pierwszy dzień wiosny w klasach 1-3 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Pierwszy dzień wiosny w klasach 1-3

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.03.2022

Pierwszy dzień wiosny w klasach 1-3

21 marca uczniowie klas 1-3 świętowali wspólnie nadejście wiosny.

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole był pełen kolorów, dzieci ubrały się w barwy związane z wiosną i z uśmiechniętą twarzą rozpoczęły kolejny tydzień nauki. Podczas zajęć uczniowie przypomnieli sobie informacje na temat wiosny, jej oznak, jak również śpiewali wiosenne piosenki. Dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę oraz pamięć podczas przeprowadzonych w klasie gier i zabaw. Uczniowie rozwijali koncentrację, wyobraźnię oraz współpracę w zespole.

Na zakończenie dzieci wspólnie  z nauczycielami wybrały się na plac zabaw, gdzie wykonywały ćwiczenia w grupach oraz świetnie się bawiły korzystając ze słonecznej, wiosennej pogody.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać