Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Przywrócić głos Niezłomnym na lekcjach historii" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Przywrócić głos Niezłomnym na lekcjach historii”

Aktualności / Szkoła podstawowa 20.06.2022

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Przywrócić głos Niezłomnym na lekcjach historii”

03 czerwca 2022 roku o godzinie 12 w Szkole Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Przywrócić głos Niezłomnym na lekcjach historii”. Uroczystość została poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy 1,2 i 3 miejsca wśród laureatów uczniów klas 7-8 w kategorii praca multimedialna upamiętniająca postać gen. Józefa Kustronia. Uczeń naszej szkoły Michał Pajor zajął 3 miejsce spośród dziesięciu laureatów. Główną nagrodą w tym konkursie jest wyjazd do Strasburga do Parlamentu Europejskiego. Michałowi serdecznie gratulujemy !!!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać