Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Aktualności / Przedszkole 21.09.2018

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się  OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

 

Dzieci ze wszystkich  grup radośnie obchodziły swoje Święto. Nie zabrakło wspólnych zabaw, śpiewów, tańców i konkursów z balonami. Na zakończenie każde dziecko otrzymało odznakę przedszkolaka. Było wesoło i kolorowo.

Ten wspólnie spędzony czas sprawił dzieciom wiele radości i wywołał uśmiech na ich twarzach.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to okazja aby życzyć wszystkim przedszkolakom wesołego dzieciństwa. Pełnego radości, zabawy, uśmiechu, poznawania otaczającego Was świata w bezpiecznych warunkach. Niech cały rok będzie wielką przygodą, która pozwoli na rozwijanie Waszych zainteresowań i poznawania nowych przyjaźni.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać