Muzyczny sukces Madzi Woźniak - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Muzyczny sukces Madzi Woźniak

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.11.2020

Muzyczny sukces Madzi Woźniak

Uczennica kl. IV Magdalena Woźniak została laureatką małopolskiego konkursu „ZAŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ” III edycja! #Rozśpiewana maloPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska! – organizowanego przez Wojewodę Małopolskiego wraz z Kopalnią Soli „Wieliczka” przy współudziale Akademii Muzycznej w Krakowie, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Agencji Mienia Wojskowego.

Z przeszło 580  nagrań Kapituła wyłoniła 16 laureatów oraz 11 wyróżnień.

Uczestnicy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-IV oraz kl. V-VIII.

Madzia w swojej kategorii wiekowej zajęła III miejsce!

Jest to niezwykłe wyróżnienie, świadczące o wielkim talencie naszej uczennicy. Madzia zaśpiewała pieśń pt. „Matka”, akompaniatorem był pan Marcin Surdziel.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, wyjątkowo w tym roku nie odbędzie się  gala finałowa w Kopalni Soli „Wieliczka”.  Nagrody Madzia odbierze podczas nagrania utworu w profesjonalnym studiu nagrań w Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest to dodatkowa nagroda dla wszystkich laureatów konkursu ufundowana przez Wojewodę Małopolskiego. Płyta CD, która powstanie z tego wydarzenia zostanie przekazana uczestnikom konkursu.

Serdecznie gratulujemy!

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać