Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Aktualności / Szkoła podstawowa 14.06.2021

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

W czerwcu został przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas 7 i 8. Głównym celem konkursu była popularyzacja nauki języka niemieckiego, wzbogacenie wiedzy o Niemczech, Austrii i Szwajcarii, oraz wyłonienie osoby o najobszerniejszej wiedzy na temat krajów niemieckiego obszaru językowego spośród uczniów szkół w Ujanowicach, Sechnej, Krosnej i Żmiącej.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce:        Szymon Nowak (kl.8) – Ujanowice

II miejsce:      Adrian Drożdż (kl.7b) – Ujanowice

III miejsce:     Uczennica (kl.7) – Żmiąca

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i gratuluję wiedzy.

Joanna Orzeł

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać